środa, 19 października 2016

UWAGA SIEKIEREZADOWICZE! Co, gdzie, kiedy?

Baza (sztab) imprezy zlokalizowana będzie przy stadionie sportowym KS JAWOR NEHRYBKA. I w tymże miejscu zaplanowano następujące punkty programu:
Piątek 21.10.
- od godz. 08.00 - Rejestracja woluntariuszy wraz z przydziałem do konkretnych sektorów
- godz.09.00 - oficjalna inauguracja imprezy w formie apelu z udziałem władz samorządowych i przedstawicieli służb zaangażowanych w projekt a po niej zadysponowanie drużyn na wyznaczone rejony (w porze obiadowej posiłek z kuchni polowej dostarczany na poszczególne sektory)
- godz. 16.00 zakończenie I dnia prac
Sobota. 22.10 (Stadion sportowy KS JAWOR NEHRYBKA.)
- godz. 09.00 początek II dnia akcji (posiłek analogicznie, jak dzień I)
- godz. 14.00 polsko - ukraińskie spotkanie graniczne w Malhowicach
- godz. 15.00 - finalizacja prac porządkowych wraz z oficjalnym zakończeniem akcji (Stadion sportowy KS JAWOR NEHRYBKA)
UWAGA! Dla wolontariuszy z okolic Zagórza (pracownicy ISE Zagórz oraz funkcjonariusze SOK + wolontariusze cywilni) nasz Sponsor Arriva Bus Transport Polska podstawia autokar. Odjazd do Nehrybki sobota 22 października godz. 07.00 z parkingu przy Urzędzie Gminy Zagórz, ul. 3 Maja 2)
Osoby spoza Przemyśla i najbliższych okolic mają zapewniony nocleg z piątku na sobotę 21-22 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nehrybce wraz z kolacją (piątek) i śniadaniem (sobota). Materace i śpiwory we własnym zakresie. Prosimy o zabranie miękkiego obuwia. Prosimy o potwierdzenie korzystania z zakwaterowania mailowo na adres jzuba@zagorz.pl